Aktualności

Przygotuj swój start-up na święta – wyniki I etapu

12 grudnia 2017

Za nami I etap Konkursu „Przygotuj swój start-up na święta” organizowanego przez Fundację Rozwoju Przedsiębiorczości „Twój StartUp” dla jej beneficjentów. Do 17 grudnia start-upy zarejestrowane w Fundacji przesyłały przesłać zdjęcia przedstawiające swoją działalność oraz zawierające elementy kojarzące się ze świętami Bożego Narodzenia.

Czytaj więcej

Konkurs „Przygotuj swój start-up na święta”

12 grudnia 2017

Za oknem coraz chłodniej, dni robią się krótsze, a do rozpoczęcia zimy zostało już tylko kilkanaście kartek z kalendarza. Wszystko to zwiastuje nadchodzące święta Bożego Narodzenia. Z myślą o tym magicznym czasie Fundacja Rozwoju Przedsiębiorczości „Twój Startup” postanowiła przygotować dla beneficjentów konkurs, w którym do wygrania nie lada prezent.

Czytaj więcej

Przedsiębiorcze mamy w Krakowie – podsumowanie spotkania

30 czerwca 2017

28 czerwca na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie odbyło się I spotkanie z cyklu Czas na Twój Startup! – przedsiębiorcze mamy.

Czytaj więcej

Warsztaty: Czas na Twój StartUP – przedsiębiorcze mamy! 28 czerwca Kraków

19 czerwca 2017

Fundacja Twój StartUP zaprasza na bezpłatne warsztaty dla kobiet, które odbędą się 28 czerwca br., na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie.

Czytaj więcej

Znamy zwycięzców ogólnopolskiego hackathonu „bankITup”.

12 czerwca 2017

Bank 2030 roku będzie intuicyjny i niewidoczny dla użytkownika – znamy zwycięzców ogólnopolskiego hackathonu „bankITup”.

Czytaj więcej

Fundacja TwójStartUP partnerem Konferencji Bilateral Relationship: Future & Technology

7 czerwca 2017

Gorący czas na uczelni trwa, więc przyda się chwila oddechu… Macie już plany na najbliższy piątek? Mam nadzieję, że nie, bo wciąż macie okazję zapisać się na Konferencję Bilateral Relationship: Future & Technology!
Podczas warsztatów Beata Tomaszek (Ty i biznes) opowiedziała uczestnikom o zasadach funkcjonowania w social media.

Czytaj więcej

Summer Biznes Zone – pierwsze spotkanie za nami!

6 czerwca 2017

6 czerwca w Monta Bistro & Bar odbyły się pierwsze warsztaty z cyklu Summer Biznes Zone!
Podczas warsztatów Beata Tomaszek (Ty i biznes) opowiedziała uczestnikom o zasadach funkcjonowania w social media.

Czytaj więcej

Summer Biznes Zone

28 maja 2017

Osoby prowadzące własne biznes oraz te, które dopiero planują go otworzyć, zdają sobie sprawę, że na sukces trzeba zapracować, a pomagają w tym zdobyte kontakty i wiedza.

Czytaj więcej

Czy Polska może stać się liderem fintechu w Europie?

27 maja 2017

W Warszawie zakończył się FutureTech Congress – dwudniowe wydarzenie poświęcone innowacjom w branżach fintech, insurtech i big data.

Czytaj więcej

Fundacja Twój StartUP patronem medialnym szkolenia „Start-up. Blaski i cienie rozkręcania własnej działalności”

17 maja 2017

Szkolenie „Start-up. Blaski i cienie rozkręcania własnej działalności”, to już I edycja o tematyce start-up’u, organizowanej przez Koło Naukowe Strateg Uniwersytetu Gdańskiego oraz start-up Vigo App. Odbędzie się 24 maja br. na Wydziale Ekonomicznym UG w Sopocie.

Czytaj więcej

Kobiece startupy coraz silniejsze na polskim rynku!

16 maja 2017

Aż 90% firm założonych przez uczestniczki programu akceleracyjnego „Biznes w Kobiecych Rękach” po pierwszym roku swojej działalności nadal funkcjonuje – wynika z raportu przygotowanego przez Fundację Przedsiębiorczości Kobiet i opublikowanego na koniec 3. edycji programu.

Czytaj więcej

FutureTech Congress: Przyszłość pod znakiem technologii.

15 maja 2017

FutureTech Congress to jeden z najważniejszych szczytów biznesowych w Europie Środkowo-Wschodniej dedykowany branżom fintech, insurtech oraz big data. 24 i 25 maja eksperci z całego świata będą w Warszawie rozmawiać o tym, jak przedsiębiorstwa mogą przygotować się do rzeczywistości kształtowanej przez technologie, sztuczną inteligencję i disruptive innovation.

Czytaj więcej

Invest in Spain – odbyły się pierwsze warsztaty Czas na Twój StartUP

14 maja 2017

1 maja w Warszawie w Społecznej Akademii Nauk, przy ul. Łuckiej 11 odbyły się pierwsze warsztaty z cyklu Czas na Twój StartUP – prezentujące szanse dla polskich startupów w Hiszpanii w postaci programu Startup Rising Spain.

Czytaj więcej

Fundacja TwójStartUP partnerem wystawy Endless Summer Wioletty Karaś

11 maja 2017

Jednym z celów statutowych naszej Fundacji jest wspieranie inicjatyw na rzecz rozwoju kultury i sztuki, dlatego z przyjemnością informujemy, że zostaliśmy partnerem wystawy Endless Summer wyjątkowej artystki Wioletty Karaś.

Czytaj więcej

Fundacja Twój StartUP partnerem Effective Sale Session

29 kwietnia 2017

Tak niewiele trzeba – tylko jeden krok by dotrzeć do komputera, tylko kilka klików, żeby zapisać się na warsztaty Effective Sale Session. Czym zaowocuje ten mały krok? W trakcie jednego dnia dowiesz się jak osiągnąć kosmiczne wyniki w sprzedaży. Sprawdź!

Czytaj więcej

Finance Week – 8-12 maja w Łodzi

25 kwietnia 2017

W dniach od 8.05.2017 do 12.05. 2017 r. na Wydziale Ekonomiczno-Socjologicznym i Wydziale Zarządzania odbędzie się cykl szkoleń, warsztatów i zajęć z dziedziny finansów, ekonomii, zarządzania, marketingu i wielu innych.

Czytaj więcej

InfoMeet w Warszawie – stoisko Fundacji Twój Startup

24 kwietnia 2017

22 kwietnia 2017 na Stadionie Narodowym odbyła się konferencja Info Meet, podczas której mogliście spotkać naszych przedstawicieli.

Czytaj więcej

TEDx Warsaw University of Technology 2017

19 kwietnia 2017

21 kwietnia 2017 w Centrum Zarządzania Innowacjami i Transferem Technologii PW odbyła się kolejna edycja TEDx Warsaw University of Technology.

Czytaj więcej

Czy kobiece startupy mają się dobrze? – gala finałowa programu akceleracyjnego „Biznes w kobiecych rękach 2016

18 kwietnia 2017

Trzecia edycja programu akceleracyjnego prowadzonego przez Fundację Przedsiębiorczości Kobiet „Biznes w Kobiecych Rękach” dobiega końca. Już w najbliższy poniedziałek, 24 kwietnia, odbędzie się uroczysta gala finałowa, na której zaprezentowane zostaną powstałe w programie firmy.

Czytaj więcej

“bankITup” – Hackathon Banku Zachodniego WBK – pod patronatem Fundacji Twój StartUP

18 kwietnia 2017

Bank Zachodni WBK organizuje we Wrocławiu ogólnopolski konkurs programistyczny o tematyce “Bank 2030”. Łączna pula nagród w hackathonie wynosi dwadzieścia sześć tysięcy złotych.

Czytaj więcej

Fundacja Twój StartUP partnerem III Europejskiego Kongresu Językowego PASE 2017

17 kwietnia 2017

Polskie Stowarzyszenie na Rzecz Jakości w Nauczaniu Języków Obcych – PASE zaprasza na III Europejski Kongres Językowy pt.: From good to great.

Czytaj więcej

Śniadanie trójmiejskich pośredników nieruchomości z udziałem fundacji Twój StartUP

16 kwietnia 2017

6 kwietnia 2017 w Sopocie odbyło się spotkanie w ramach inicjatywy „Śniadanie trójmiejskich pośredników”. Grzegorz Cota, menadżer oddziału Łódź Fundacji Twój StartUp, prowadził jedną z prelekcji podczas tego wydarzenia.

Czytaj więcej

Czas na Twój StartUP! – szanse dla polskich startupów w Hiszpanii

15 kwietnia 2017

11 maja 2017 w Społecznej Akademii Nauk w Warszawie odbędzie się konferencja pt. Czas na Twój StartUP!, która rozpocznie cykl wydarzeń organizowanych przez Fundację Twój StartUP.

Czytaj więcej

Fundacja Twój StartUP partnerem VII Polish Businesswoman Congres 2017

13 kwietnia 2017

Fundacja Międzynarodowy Inkubator Kobiet Biznesu i magazyn „Businesswoman & life” zapraszają na VII POLISH BUSINESSWOMAN CONGRESS, który odbędzie się 1-2 czerwca 2017 r. (czwartek i piątek), w godzinach 10.00-17.00, w hotelu SANGATE przy ul. 17 stycznia 32 w Warszawie.

Czytaj więcej

FutureTech Congress już w maju w Warszawie – pod patronatem Fundacji Twój StartUP

10 kwietnia 2017

Czy sztuczna inteligencja zdominuje biznes? FutureTech Congress już w maju w Warszawie! FutureTech Congress to jeden z najważniejszych szczytów biznesowych w Europie Środkowo-Wschodniej dedykowany innowacyjnym branżom fintech, insurtech oraz big data. Pierwsza edycja kongresu organizowanego przez MMC Polska odbędzie się 24 i 25 maja w Warszawie.

Czytaj więcej

Targi Kariera IT w Łodzi – pod patronatem Fundacji TwójStartUp!

6 kwietnia 2017

Już 8 kwietnia 2017 roku w Łodzi odbędzie się kolejna edycja wydarzenia Kariera IT dla województwa łódzkiego. Spotykamy się w hotelu Double Tree by Hilton przy ul. Łąkowej 29.

Czytaj więcej

InfoMEET – Konferencja i targi kariery dla specjalistów IT, już 22 kwietnia Warszawie.

03 kwietnia 2017

InfoMEET to bezpłatna, cykliczna konferencja i targi kariery dla specjalistów IT. Duża dawka wiedzy, wymiana doświadczeń i nawiązanie nowych relacji biznesowych to główna idea wydarzenia.

Czytaj więcej

InfoMEET – Konferencja i targi kariery dla specjalistów IT, już 22 kwietnia Warszawie.

03 kwietnia 2017

InfoMEET to bezpłatna, cykliczna konferencja i targi kariery dla specjalistów IT. Duża dawka wiedzy, wymiana doświadczeń i nawiązanie nowych relacji biznesowych to główna idea wydarzenia.

Czytaj więcej

Fundacja Twój StartUp patronem konkursu Sports StartUP Project.

24 marca 2017

23 marca 2017 r. podczas SPORTBIZ EXPO odbył się finał konkursu dla startup’ów w branży sportowej – Sports StartUP Project. Jako patron medialny konkursu, mieliśmy również przyjemność zasiadać w jury konkursu.

Czytaj więcej