Fundacja Twój StartUP patronem medialnym szkolenia „Start-up. Blaski i cienie rozkręcania własnej działalności”

Szkolenie „Start-up. Blaski i cienie rozkręcania własnej działalności”, to już I edycja o tematyce start-up’u, organizowanej przez Koło Naukowe Strateg Uniwersytetu Gdańskiego oraz start-up Vigo App. Odbędzie się 24 maja br. na Wydziale Ekonomicznym UG w Sopocie.
Wychodząc naprzeciw wymaganiom rynkowym zapraszamy na szkolenie, które kierowane jest przede wszystkim do studentów Uniwersytetu Gdańskiego. Wysoki poziom merytoryczny gwarantuje udział najlepszych specjalistów, którzy zaprezentują tematykę start-up’u na przykładzie własnych doświadczeń z zakładania i rozkręcania własnej działalności.
Nasze szkolenie to pozycja obowiązkowa dla każdego, kto chciałby zwiększyć wiedzę na temat start-up’u. Jeśli zastanawiasz się jak zbudować swój zespół i poprowadzić go do sukcesu, jak pozyskać fundusze na rozkręcenie własnej działalności, jak zaistnieć na rynku ze swoim biznesem lub jakie są blaski i cienie rozkręcania własnego biznesu, to nie może Cię zabraknąć!
Wstęp na szkolenie „Start-up. Blaski i cienie” jest całkowicie bezpłatny!
Nie płacąc nic, otrzymasz ogromną dawkę wiedzy i miło spędzisz czas z takimi osobami jak: Maciej Stępa, Anna-Maria Wiśniewska, Antoni Łącki, Bolesław Kruszewski czy Adam Przykucki.
Zapisy na rozpoczną się w połowie maja. Więcej informacji wkrótce!
Fanpage:
https://www.facebook.com/startup3m/

Organizator:
Koło Naukowe Strateg
https://www.facebook.com/knstrateg
Vigo App
https://www.facebook.com/vigoapp

Zapraszamy!