Warsztaty: Czas na Twój StartUP – przedsiębiorcze mamy! 28 czerwca Kraków

Fundacja Twój StartUP zaprasza na bezpłatne warsztaty dla kobiet, które odbędą się 28 czerwca br., na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie.

Założenie i prowadzenie własnej firmy nie jest łatwym zadaniem. Zwłaszcza, gdy jest się mamą na pełnym etacie, a czas na spokojną pracę pojawia się dopiero wieczorami — jak dzieci pójdą spać.

Warsztaty skierowane są więc do wszystkich przedsiębiorczych kobiet i mam. Zarówno do tych, które prowadzą już własny biznes jak i tych, które szukają pomysłu na siebie. Spotkanie poprowadzą kobiety, które najlepiej, bo z doświadczenia, wiedzą jak łączyć życie prywatne, macierzyństwo z prowadzeniem własnej firmy.

Program spotkania.

9.15 – rejestracja uczestników, networking

9.30 – rozpoczęcie warsztatów. Własna firma na próbę – jak ją założyć? Fundacja Twój StartUP

10.00 – Content marketing, czyli jak zaistnieć w sieci z małym budżetem? Katarzyna Biernacka, iMedia Solutions, www.imediasolutions.pl  Podczas tego spotkania dowiesz się m.in.:

  • Czy można skutecznie reklamować się z małym budżetem?
  • Czym jest content marketing, dlaczego i jak wykorzystać go do promocji swojej firmy?
  • Jakie darmowe narzędzia będą ci pomocne w content marketingu?
  • Co robić, żeby za pomocą content marketingu dowiedziało się o nas więcej osób i za darmo docierać do potencjalnych klientów?
  • I na koniec — jak sprawić, żeby klient sam do ciebie trafił.

11.00  – pytania i odpowiedzi

11.00 – Projekt Matka Nomadka – czyli jak pogodziłam prowadzenie firmy z macierzyństwem. Ewelina Smereczyńska, www.matkanomadka.pl

11.30 – pytania i odpowiedzi; networking

Nasi prelegenci:

Katarzyna Biernacka – właścicielka iMedia Solutions, specjalistka od content marketingu. Od ponad 10 lat tworzy teksty do internetu, projektuje treści na witryny i prowadzi blogi firmowe. Prywatnie: ogarnia domowy chaos, męża i dwójkę dzieci (i marzy o wakacjach na Bali).

Ewelina Smereczyńska – aktywna  zawodowo mama trzyletniej Lilki. Teatrolog, kulturoznawca, blogerka, podróżniczka. Stypendystka programu Darmasiswa w Indonezji, gdzie spędziłą dwa lata. Pracuje zdalnie dla londyńskiej firmy Context jako Data Analyst, prowadzi sklep internetowy z różnościami z Indonezji dla mamy i dziecka, prowadzi również warsztaty teatralno-muzyczne dla dzieci oraz organizuje egzotyczne wyprawy dla mam z dziećmi do odległej Indonezji. Na swoim blogu (www.matkanomadka.blogspot.com) opisuje podróże do Azji, które odbywa w duecie z córeczką. Obecnie szykuje się do ich czwartej podróży na drugi koniec świata.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny

Rejestracja udziału na stronie:

https://twojstartup-przedsiebiorcze-mamy.evenea.pl/