Indywidualne konsultacje z Facebooka/Wizytówki Google Maps


Facebook, Instagram, Messenger, LinkedIn, YouTube  i Google Maps to niezwykle popularne kanały komunikacji, które przynoszą przedsiębiorcom wiele korzyści. Dzięki nim możesz zbudować pożądany wizerunek, zebrać grono wiernych fanów, prowadzić skuteczną komunikację z klientami, a także sprzedawać swoje produkty i usługi. W tych narzędziach tkwi ogromny potencjał – możesz go wykorzystać, a my chętnie podpowiemy Ci, jak to zrobić.

Serdecznie zapraszamy na konsultacje z Iwoną Bates – trenerką, współpracującą z Fundacją już od 5 lat, marketerem z dwudziestoletnim doświadczeniem w różnych dziedzinach marketingu.

W ramach konsultacji pomożemy Ci:

 • zbudować podstawy strategii marketingowej;
 • precyzyjnie określić grupę docelową i stworzyć buyer personę;
 • ustalić kanały komunikacji;
 • wybrać narzędzia komunikacji;
 • nakreślić plan promocji;
 • utworzyć lejek sprzedaży;
 • zaplanować i zoptymalizować kampanie reklamowe na Facebooku, Instagramie i Messengerze;
 • dokonać analizy i optymalizacji dotychczasowych kampanii reklamowych;
 • zaprojektować akcje wizerunkowe;
 • opracować działania z zakresu content marketingu;
 • zaplanować czynności mające na celu nawiązanie relacji biznesowych typuB2B.

Dla każdej osoby przeznaczone będzie 45 minut na indywidualne konsultacje.

Jeśli wybrałeś konsultacje on-line, prosimy o zarezerwowanie sobie czasu i odpowiedniego miejsca w biurze lub w domu – tak, by mieć dostęp do Internetu i móc spokojnie porozmawiać oraz zrobić notatki.

Dobrą praktyką jest przygotowanie się do nich – gorąco zachęcamy do sporządzenia własnej listy pytań i zagadnień, o których chcesz porozmawiać.


💙 Mile widziane także osoby słabo znające język polski, potrzebujące pomocy przy napisaniu tekstów na portale społecznościowe, zrozumiałych dla polskich klientów.


O prowadzącym:

Iwona Bates – wykształcenie wyższe ekonomiczne o specjalizacji marketing, od 20 lat zajmuje się różnymi dziedzinami marketingu, a od 5 lat również edukacją. Pracowała w Citibanku, agencjach reklamowych, w tym dla Grupy Ogilvy Mather, domach mediowych: Master Mind, Online Media Group Polska (Grupa Adnext). Od 3 lat współpracuje z Fundacją Rozwoju Przedsiębiorczości i prowadzi konsultacje z Facebooka cieszące się ogromną popularnością. Jej zaletami jako trenera i konsultanta są kreatywność, umiejętność tłumaczenia nawet skomplikowanych zagadnień prostym językiem oraz proponowanie rozwiązań, które są zgodne z wartościami, ale też umiejętnościami i możliwościami finansowymi zgłaszających się beneficjentów.


Termin i miejsce szkolenia:

Konsultacje w trybie Online odbywają się przez telefon.


Rejestracja:

Rejestracji prosimy dokonywać przez poniższy formularz. Liczba miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Konsultacja jest w pełni bezpłatna dla naszych beneficjentów.


Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Fundację Rozwoju Przedsiębiorczości „Twój StartUp” z siedzibą w Warszawie (adres siedziby: ul. Żurawia 6/12, lok. 766, 00-503 Warszawa, wpisaną do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego przez Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XII Wydział Gospodarczy KRS pod numerem 0000442857; NIP: 5213641211; REGON: 146433467) w celach marketingowych, w szczególności w celu przesyłania na podany przeze mnie adres e-mail spersonalizowanej informacji marketingowej (newsletter) oraz otrzymywania od Fundacji informacji handlowych drogą elektroniczną zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną. Zostałem poinformowany, iż zgoda jest wyrażana dobrowolnie. Mam świadomość, iż w każdym czasie mogę żądać wglądu w moje dane osobowe, ich zmianę, usunięcie, jak również cofnięcie powyższej zgody na zasadach opisanych w Regulaminie znajdującym się na stronie.

Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez Fundację Rozwoju Przedsiębiorczości „Twój StartUp” z siedzibą w Warszawie (adres siedziby: ul. Żurawia 6/12, lok. 766, 00-503 Warszawa, wpisaną do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego przez Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XII Wydział Gospodarczy KRS pod numerem 0000442857; NIP: 5213641211; REGON: 146433467) urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 16 lipca 2014 r. Prawo telekomunikacyjne (tekst jedn. Dz. U. 2016 poz. 1489 z późn. zm.).
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Fundację Rozwoju Przedsiębiorczości „Twój StartUp” z siedzibą w Warszawie (adres siedziby: ul. Żurawia 6/12, lok. 766, 00-503 Warszawa, wpisaną do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego przez Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XII Wydział Gospodarczy KRS pod numerem 0000442857; NIP: 5213641211; REGON: 146433467) w celach związanych z ewaluacją szkolenia - Reklama i wizerunek startupu.