Indywidualne konsultacje z Facebooka – Warszawa/On-line


Zapraszamy na indywidualne konsultacje online z trenerką Iwoną Bates, która zdradzi Wam tajniki skutecznej promocji na Facebooku. Dzisiaj wszyscy mamy świadomość, że skrupulatne prowadzenie działań marketingowych na największym portalu społecznościowym jest niemniej istotne niż dobrze prezentująca się strona internetowa. Nie wszyscy jednak wiemy, jak zarządzać treścią, aby pozyskiwać i angażować naszych odbiorców.

Konsultacje dedykowane są wszystkim tym, którzy potrzebują pomocy w:

  • założeniu profilu firmowego,
  • stworzeniu strategii długo- i krótkoterminowej,
  • budowie wizerunku firmy w internecie,
  • wykorzystaniu content marketingu oraz storytellingu,
  • nauce tworzenia atrakcyjnych postów,
  • wykorzystaniu filmów i transmisji online,
  • obsłudze narzędzi dostępnych na Facebooku,
  • założeniu konta reklamowego,
  • tworzeniu i optymalizacji reklam na Facebooku,
  • poznaniu sposobów na tanie promowanie profilu na Facebooku.

Dla każdej osoby przeznaczone będzie 45 minut na indywidualne konsultacje.


Mile widziane także osoby słabo znające język polski, potrzebujące pomocy przy napisaniu tekstów na portale społecznościowe, zrozumiałych dla polskich klientów.


O prowadzącym:

Iwona Bates – wykształcenie wyższe ekonomiczne o specjalizacji marketing, od 20 lat zajmuje się różnymi dziedzinami marketingu, a od 5 lat również edukacją. Pracowała w Citibanku, agencjach reklamowych, w tym dla Grupy Ogilvy Mather, domach mediowych: Master Mind, Online Media Group Polska (Grupa Adnext). Od 3 lat współpracuje z Fundacją Rozwoju Przedsiębiorczości i prowadzi konsultacje z Facebooka cieszące się ogromną popularnością. Jej zaletami jako trenera i konsultanta są kreatywność, umiejętność tłumaczenia nawet skomplikowanych zagadnień prostym językiem oraz proponowanie rozwiązań, które są zgodne z wartościami, ale też umiejętnościami i możliwościami finansowymi zgłaszających się beneficjentów.


Termin i miejsce szkolenia:
27.08.2019 r. godz. 15:00 – 20:00
Twój StartUp
Ul. Żurawia 6/12, lok. 766


Rejestracja:

Rejestracji prosimy dokonywać przez poniższy formularz. Liczba miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Szkolenie jest w pełni bezpłatne dla naszych beneficjentów.


Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Fundację Rozwoju Przedsiębiorczości „Twój StartUp” z siedzibą w Warszawie (adres siedziby: ul. Żurawia 6/12, lok. 766, 00-503 Warszawa, wpisaną do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego przez Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XII Wydział Gospodarczy KRS pod numerem 0000442857; NIP: 5213641211; REGON: 146433467) w celach marketingowych, w szczególności w celu przesyłania na podany przeze mnie adres e-mail spersonalizowanej informacji marketingowej (newsletter) oraz otrzymywania od Fundacji informacji handlowych drogą elektroniczną zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną. Zostałem poinformowany, iż zgoda jest wyrażana dobrowolnie. Mam świadomość, iż w każdym czasie mogę żądać wglądu w moje dane osobowe, ich zmianę, usunięcie, jak również cofnięcie powyższej zgody na zasadach opisanych w Regulaminie znajdującym się na stronie.

Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez Fundację Rozwoju Przedsiębiorczości „Twój StartUp” z siedzibą w Warszawie (adres siedziby: ul. Żurawia 6/12, lok. 766, 00-503 Warszawa, wpisaną do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego przez Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XII Wydział Gospodarczy KRS pod numerem 0000442857; NIP: 5213641211; REGON: 146433467) urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 16 lipca 2014 r. Prawo telekomunikacyjne (tekst jedn. Dz. U. 2016 poz. 1489 z późn. zm.).
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Fundację Rozwoju Przedsiębiorczości „Twój StartUp” z siedzibą w Warszawie (adres siedziby: ul. Żurawia 6/12, lok. 766, 00-503 Warszawa, wpisaną do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego przez Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XII Wydział Gospodarczy KRS pod numerem 0000442857; NIP: 5213641211; REGON: 146433467) w celach związanych z ewaluacją szkolenia - Reklama i wizerunek startupu.