Konferencja Innovation

Posmakuj lepszej strony biznesu!

Serdecznie zapraszamy wszystkich fanatyków innowacji w biznesie na konferencję SAR Innovation, która odbędzie się 24 kwietnia w Reducie Banku Polskiego w Warszawie. Czeka na Was niezła dawka wiedzy, zaczerpnięta z doświadczeń najlepszych światowych specjalistów. Jako Partner wydarzenia również będziemy mieli przyjemność się tam pojawić. Szukajcie nas w strefie startupowej.

Konferencja SAR Innovation to zgromadzenie na jednej scenie najlepszych specjalistów biznesowych z całego świata których nie tylko łączy ogromne doświadczenie, ale i wizjonerstwo. To doskonała okazja do tego, aby spojrzeć na swój biznes z zupełnie innej perspektywy i wprowadzić do modelu biznesowego nowatorskie rozwiązania. W dzisiejszych czasach nie liczy się to, czy robisz coś poprawnie. Ludzie chcą, żeby ich zaskakiwać, dostarczać emocji. To jest sztuka, którą opanowali między innymi: Andres Vergara, Jason Romeyko, Paulo Areas, Christoph Duscynski, Magdalena Dziewguć, Igor Lutz, Edwin Garcia oraz Klaudia Radoszewska.

Projekt Innovation jest katalizatorem innowacji, które w obszarze marketingu mają przynosić wymierną biznesową wartość. Wydarzenie obowiązkowe, dla tych, którzy chcą nadążyć za najnowszymi trendomi ze świata marketingu.

Nie odkładaj decyzji na później, zrób sobie „biznesowy” prezent, który jest olbrzymim krokiem do sukcesu i kliknij tutaj:

Prejdź do strony wydarzenia