Konkurs „Przygotuj swój startup na święta”

Za oknem coraz chłodniej, dni robią się krótsze, a do rozpoczęcia zimy zostało już tylko kilkanaście kartek z kalendarza. Wszystko to zwiastuje nadchodzące święta Bożego Narodzenia. Z myślą o tym magicznym czasie Fundacja Rozwoju Przedsiębiorczości „Twój Startup” postanowiła przygotować dla beneficjentów konkurs, w którym do wygrania nie lada prezent. 

Zadaniem konkursowym jest wykonanie autorskiego zdjęcia zawierającego luźne powiązanie z przedmiotem działalności start-upu, którego właścicielem lub współwłaścicielem jest zgłaszający, oraz motyw świąteczny, np. choinkę, prezenty, śnieg etc.

Aby wziąć udział w Konkursie należy wysłać zadanie konkursowe do 17 grudnia na adres mailowy: mieszko.czerniawski@twojstartup.pl. Po tym terminie Komisja Konkursowa wybierze maksymalnie 8 propozycji najlepiej oddających elementy zadania konkursowego. Następnie w dniach 19-26 grudnia wybrane fotografie zostaną publikowane na fanpage’u FundacjiW Konkursie mogą wziąć udział jedynie beneficjenci Fundacji Rozwoju Przedsiębiorczości „Twój Startup”. 

Zwycięzcą Konkursu zostanie zgłaszający, który do 29 grudnia do godz. 12:00 otrzyma największą liczbę polubień i reakcji pod zdjęciem opublikowanym na fanpage’u Fundacji. Nagrodą dla zwycięzcy Konkursu jest jednorazowe, miesięczne zwolnienie z opłaty inkubacyjnej.

Szczegółowe informacje dotyczące przeprowadzenia Konkursu znajdują się w Regulaminie.