Oddziały

Centrum Przedsiębiorczości Gdańsk

adres: 80-855 Gdańsk,
ul. Wały Piastowskie 1, lok. 812

tel.: 575 218 710

e-mail: angelika.sokolowska@twojstartup.pl

Menadżer

Koordynatorzy

Ewelina Borucka

tel.: +48 577 338 396

email: ewelina.borucka@twojstartup.pl


Coordinator for English speakers

Координатор русскоговорящих клиентов


Opis

Gdański oddział Fundacji „Twój Startup” znajduje się w jednym z najbardziej rozpoznawalnych punktów lokalizacyjnych metropolii trójmiejskiej. Siedziba naszego inkubatora to lokal 812 w Centrum Biznesu „Zieleniak” przy ul. Wały Piastowskie 1.

Umiejscowienie biura w centralnej części Gdańska, w pobliżu Dworca Głównego oraz węzła komunikacji miejskiej, sprawia, że dotarcie do biura nie powinno rodzić problemów . Zmotoryzowani mogą liczyć na dostępne miejsca parkingowe pod biurowcem bądź na przyległych ulicach.

Przestrzeń biurową stanowią 3 w pełni wyposażone sale konferencyjne oraz dostosowany do pracy open space. Wszystkie pomieszczenia udostępnione beneficjentom objęte są zasięgiem sieci bezprzewodowej. Dodatkowym atutem lokalizacji jest niewątpliwie piękny widok na panoramę Gdańska, który sprawi, że praca stanie się przyjemniejsza, a co za tym idzie bardziej efektywna.

Codziennie od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16 beneficjenci mogą korzystać z pomocy i wsparcia stacjonującego tam menadżera oddziału.

Osoby rosyjskojęzyczne zainteresowane współpracą prosimy o kontakt z Valentyna Protasenko.

ZdjęciaPowrót do listy oddziałów   Wybierz oddział: