Szkolenia

Szkolenie RODO vol.2

20 marca 2018

Ze względu na duże zainteresowanie tematyką RODO, zapraszamy na kolejne otwarte szkolenie dotyczące nowych regulacji o ochronie danych osobowych. Od 25 maja możemy spodziewać się dużych zmian, na które każdy przedsiębiorca powinien być przygotowany. Szkolenie poprowadzi specjalistka w dziedzinie ochrony danych osobowych – Julita Makutunowicz.

Czytaj więcej

Networking i Rekrutacja Testerów

22 marca 2018

Girls Who Test szykują dla Was pierwszy w Warszawie event networkingowo-rekrutacyjny. Zapraszamy Testerów oraz Rekruterów, którzy chcą rozejrzeć się w sytuacji na rynku, a być może znaleźć partnera do współpracy? Przewidujemy również ciekawe prezentacje.

Czytaj więcej

Facebook w praktyce – indywidualne konsultacje w Krakowie

23 marca 2018

Kraków to kolejne miejsce na naszej startupowej mapie, które odwiedzimy z indywidualnymi konsultacjami z wykorzystania Facebooka dla rozwoju własnego biznesu. Już 23 marca w naszym krakowskim oddziale tajniki skutecznego prowadzenia firmowego profilu zdradzi certyfikowana trenerka, Iwona Bates.

Czytaj więcej

Facebook w praktyce – indywidualne konsultacje w Warszawie

28 marca 2018

Zapraszamy na konsultacje indywidualne z trenerką Iwoną Bates, która zdradzi Wam tajniki skutecznej promocji na Facebooku. Dzisiaj wszyscy mamy świadomość, że skrupulatne prowadzenie działań marketingowych na największym portalu społecznościowym jest niemniej istotne niż dobrze prezentująca się strona internetowa. Nie wszyscy jednak wiemy, jak zarządzać treścią, aby pozyskiwać i angażować naszych odbiorców.

Czytaj więcej

Konsultacje marketingowe – Łódź

29 marca 2018

Marketing to fundament każdego Startupu. Nawet najlepszy pomysł nie rozwinie biznesu, jeśli Klient się o nim nie dowie. Szukasz sposobów na to, aby zbudować stabilną markę w internecie? Przyjdź na konsultacje w Łodzi. Poprowadzi je Arkadiusz Stachowicz.

Czytaj więcej