Szkolenia

Warsztaty – Poznaj cechy swojej osobowości

11 stycznia 2018

Ludzie sukcesu, doradcy zawodowi, psycholodzy mówią o tym, by wykorzystać swoją osobowość do wyboru ścieżki zawodowej i zidentyfikowania przewag nad konkurencją. Tylko jaka jest Twoja osobowość i jak z tej wiedzy skorzystać w praktyce? Masz okazję się o tym przekonać już 25 stycznia!

Czytaj więcej

Facebook w praktyce – indywidualne konsultacje w Katowicach

10 stycznia 2018

Po raz pierwszy nasze indywidualne konsultacje z wykorzystania Facebooka dla rozwoju własnego biznesu zawitają do Katowic. 24 stycznia swoją wiedzę i doświadczenie, o tym jak skutecznie prowadzić firmowy profil, przekaże certyfikowana trenerka, Iwona Bates.

Czytaj więcej

Konsultacje marketingowe w Gdańsku

8 stycznia 2018

Jak sprawić, by nasza firma przestała być anonimowa w Internecie? Jak zainteresować użytkowników swoją działalnością? Jakich narzędzi warto użyć? Na te i wiele innych pytań odpowie już 18 stycznia w Gdańsku specjalista ds. marketingu w Fundacji, Arkadiusz Stachowicz.

Czytaj więcej

Facebook w praktyce – indywidualne konsultacje w Warszawie

5 stycznia 2018

Po Krakowie czas na Warszawę. Już 17 stycznia po raz kolejny w naszym warszawskim oddziale przeprowadzimy indywidualne z wykorzystania Facebooka dla rozwoju własnego biznesu. Tajniki skutecznego prowadzenia firmowego profilu zdradzi certyfikowana trenerka, Iwona Bates.

Czytaj więcej