Szkolenie z reklam na portalu Facebook – Łódź

Już wkrótce przeprowadzimy warsztat z wykorzystania Facebooka dla rozwoju własnego biznesu. Tajniki skutecznego zarządzania managerem reklam zdradzi certyfikowana trenerka, Iwona Bates. 

Chcesz skutecznie prowadzić swoje działania marketingowe na portalu Facebook, ale nie wiesz jak zacząć? Poznaj tajniki skutecznego prowadzenia firmowego profilu i zarządzania reklamami. Szkolenie obejmuje takie zagadnienia jak:

  • Czym różni się reklama od działań organicznych na Facebooku
  • Formaty i cele reklamowe
  • Omówienie panelu managera reklam i managera konta
  • Narzędzia ułatwiające tworzenie reklam
  • Tagowanie reklam
  • Jak założyć kampanię reklamową na Facebooku, Instagramie, Messager, audience krok po kroku – przykłady na różnych formatach
  • Co to jest optymalizacja reklam i jak czytać statystyki
  • Pixel Facebook i Pixel Google Analytics – czym się różnią i czy trzeba wybierać jak wszywać kod na stronę.
  • Wykorzystanie statystyk do tworzenia grup docelowych
  • Formy płatności na Facebook’u. Rozliczanie kampanii reklamowych

O prowadzącym:

Iwona Bates – wykształcenie wyższe ekonomiczne o specjalizacji marketing, od 20 lat zajmuje się różnymi dziedzinami marketingu, a od 5 lat również edukacją. Pracowała w Citibanku, agencjach reklamowych, w tym dla Grupy Ogilvy Mather, domach mediowych: Master Mind, Online Media Group Polska (Grupa Adnext). Od 3 lat współpracuje z Fundacją Rozwoju Przedsiębiorczości i prowadzi konsultacje z Facebooka cieszące się ogromną popularnością. Jej zaletami jako trenera i konsultanta są kreatywność, umiejętność tłumaczenia nawet skomplikowanych zagadnień prostym językiem oraz proponowanie rozwiązań, które są zgodne z wartościami, ale też umiejętnościami i możliwościami finansowymi zgłaszających się beneficjentów.

Więcej o szkoleniowcu oraz o metodach pracy znajdziecie tutaj.

Termin i miejsce szkolenia:

21 luty 2019, godzina 12:00 – 20:00
Twój Startup Łódź | Biznes Zone
ul. Wolczańska 125

Rejestracja

W celu rejestracji na szkolenie prosimy o wypełnienie poniższego formularza. Decyduje kolejność zgłoszeń. Liczba miejsc ograniczona.

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Fundację Rozwoju Przedsiębiorczości „Twój StartUp” z siedzibą w Warszawie (adres siedziby: ul. Żurawia 6/12, lok. 766, 00-503 Warszawa, wpisaną do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego przez Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XII Wydział Gospodarczy KRS pod numerem 0000442857; NIP: 5213641211; REGON: 146433467) w celach marketingowych, w szczególności w celu przesyłania na podany przeze mnie adres e-mail spersonalizowanej informacji marketingowej (newsletter) oraz otrzymywania od Fundacji informacji handlowych drogą elektroniczną zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną. Zostałem poinformowany, iż zgoda jest wyrażana dobrowolnie. Mam świadomość, iż w każdym czasie mogę żądać wglądu w moje dane osobowe, ich zmianę, usunięcie, jak również cofnięcie powyższej zgody na zasadach opisanych w Regulaminie znajdującym się na stronie.
Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez Fundację Rozwoju Przedsiębiorczości „Twój StartUp” z siedzibą w Warszawie (adres siedziby: ul. Żurawia 6/12, lok. 766, 00-503 Warszawa, wpisaną do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego przez Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XII Wydział Gospodarczy KRS pod numerem 0000442857; NIP: 5213641211; REGON: 146433467) urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 16 lipca 2014 r. Prawo telekomunikacyjne (tekst jedn. Dz. U. 2016 poz. 1489 z późn. zm.).
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Fundację Rozwoju Przedsiębiorczości „Twój StartUp” z siedzibą w Warszawie (adres siedziby: ul. Żurawia 6/12, lok. 766, 00-503 Warszawa, wpisaną do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego przez Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XII Wydział Gospodarczy KRS pod numerem 0000442857; NIP: 5213641211; REGON: 146433467) w celach związanych z ewaluacją szkolenia - Reklama i wizerunek startupu.