Szkolenie z SEO – online

Samo stworzenie strony internetowej nie oznacza, że nasza firma stanie się bardziej widoczna. Aby pokonać konkurencję i jednocześnie dać się znaleźć swoim potencjalnym klientom, niezbędne jest kompleksowe pozycjonowanie swojego portalu. Tajniki, jak skutecznie tego dokonać, zdradzi Koordynator ds. marketingu startupów, Arkadiusz Stachowicz.

Szkolenie SEO to dawka praktycznej wiedzy połączonej z częścią warsztatową na temat optymalizacji i pozyskiwania linków do stron internetowych. Uczestnicy i uczestniczki szkolenia poznają tajniki optymalizacji stron internetowych, dowiedzą się, na czym polega architektura informacji, SEO copyrighting, a także jak działa algorytm Google, którego rozumienie pozwoli trafniej dobierać słowa kluczowe, uzupełniać metadane, pozyskiwać dobrej jakości linki, a w efekcie tego – uzyskiwać wyższe pozycje strony i osiągać lepsze wyniki finansowe.

Sesja jest darmowa i realizowana jest w ramach opłaty inkubacyjnej. Szkolenie zamknięte, przeznaczone jedynie dla beneficjentów Fundacji „Twój StartUp”.

O prowadzącym:

Arkadiusz Stachowicz – specjalista ds. marketingu online, zajmujący się kwestiami SEO od 6 lat. Certyfikowany coach i trener biznesu (Corporate Caoch U, Ark Skills Corporation – IV EQF). Na co dzień doradza właścicielom startupów w inkubatorze przedsiębiorczości, jak promować swoje projekty w internecie, prowadząc konsultacje indywidualne oraz realizując autorskie programy szkoleniowe

Termin i miejsce szkolenia:

7 marca 2019 godz. 18:30-20:30

Platforma Click Meeting (po uzyskaniu zaproszenia wysłanego na adres mailowy podany w rejestracji)

Rejestracja

Liczba miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.


Grupa pełna