Usługi

Doradztwo IT

W ramach preinkubacji zapewnimy Ci także dostęp do naszych najlepszych specjalistów IT. Z nimi bez trudu ustalisz, jak działać w Internecie, by dać się poznać światu. Na dobry początek stworzymy dla Ciebie stronę – wizytówkę Twojej firmy. Nasz zespół będzie dla Ciebie dostępny przez cały czas i chętnie doradzi lub rozwiąże ewentualne problemy.

Większość początkujących firm potrzebuje na start strony internetowej, identyfikacji wizualnej czy usługi pozycjonowania. To niezbędne elementy, aby młody biznes mógł pokazać się światu i swobodnie podbijać rynek. Doskonale wiemy, że potrzeby każdego przedsiębiorcy są w tym zakresie inne i zapewniamy, że zajmiemy się wszystkim. Stworzymy Twoją pierwszą stronę- wizytówkę, doradzimy jak ją prowadzić i optymalizować, a w razie problemów doradzimy i pomożemy.

Myślisz o sklepie internetowym albo mobilnej aplikacji? W ramach outsorcingu IT znajdziemy najlepszych, którzy się tym zajmą. Nie musisz tracić czasu na szukanie podwykonawców , bo zrobimy to za Ciebie.


Wróć do listy usług