Usługi

Doradztwo prawne i księgowe

Doradzimy Ci jak ograniczyć czas poświęcony na czynności księgowo- prawne. Zadbamy o bezpieczeństwo i maksymalną wygodę, bo to nasi doświadczeni specjaliści wypełnią za Ciebie wszystkie formalności i rozliczenia związane z prowadzeniem biznesu.

W ramach pakietu preinkubacji świadczymy pełne usługi finansowo-księgowe oraz doradztwo prawne. Jedyną kwestią jakiej musi dopilnować przedsiębiorca jest wprowadzanie dokumentów kosztowych (faktury, rachunki itp.) do naszego systemu oraz dostarczenie ich oryginalnej wersji. Księgowaniem i rozliczaniem zajmą się nasi specjaliści.

W ramach doradztwa prawnego Fundacja przede wszystkim tworzy i weryfikuje umowy z Kontrahentami zawierane w imieniu przedsiębiorców. Dzięki temu nasz beneficjent może skupić się wyłącznie na rozwijaniu swojego biznesu, a formalności i kwestię bezpieczeństwa spokojnie powierzyć doświadczonym prawnikom.

Pakiet usług obejmuje także pełne doradztwo, a więc z każdym problemem czy wątpliwością można bez dodatkowych opłat zgłosić się do naszych wyspecjalizowanych konsultantów.


Wróć do listy usług