Usługi

Doradztwo prawne i księgowe

Doradzimy Ci, jak ograniczyć czas poświęcony na czynności księgowo-prawne, jednocześnie dbając o Twoje bezpieczeństwo i maksymalną wygodę. Nasi doświadczeni specjaliści wypełnią za Ciebie wszystkie formalności i dokonają rozliczeń związanych z prowadzeniem biznesu.

W ramach pakietu preinkubacji świadczymy pełne usługi finansowo-księgowe oraz doradztwo prawne. Jedynymi kwestiami jakie musi dopilnować przedsiębiorca, są wprowadzanie dokumentów kosztowych (faktury, rachunki itp.) do naszego systemu oraz dostarczenie ich oryginalnych wersji. Księgowaniem i rozliczaniem zajmą się nasi specjaliści.

W ramach doradztwa prawnego Fundacja przede wszystkim tworzy i weryfikuje umowy z Kontrahentami zawierane w imieniu przedsiębiorców. Dzięki temu nasz beneficjent może skupić się wyłącznie na rozwijaniu swojego biznesu, a formalności i kwestię bezpieczeństwa może powierzyć doświadczonym prawnikom.

Pakiet usług obejmuje także pełne doradztwo, a więc z każdym problemem czy wątpliwością można bez dodatkowych opłat zgłosić się do naszych wyspecjalizowanych konsultantów.


Wróć do listy usług