Workshop Week Częstochowa

W dniach 21-25 stycznia Fundacja Rozwoju Przedsiębiorczości Twój Startup zaprasza na “Workshop Week Częstochowa” – darmowe, otwarte warsztaty oraz wykłady tematyczne dla mieszkańców Częstochowy i okolic.

Uczestnicy będą mogli poszerzyć swoją wiedzę w wybranych zagadnieniach oraz miło i kreatywnie spędzić wolny czas poznając przy tym interesujące osoby będące specjalistami w swoich dziedzinach.

Szkolenia oraz warsztaty odbywać się będą przy ul. Berka Joselewicza 1 lok. 24  w Częstochowie.

UWAGA: liczba miejsc ograniczona – obowiązuje rejestracja: http://twojstartup.pl/workshop-week-czestochowa-rejestracja/
Decyduje kolejność zgłoszeń!

Pełny program “Workshop Week Częstochowa”:

PONIEDZIAŁEK, 16.00-17.30

Katarzyna Kucia – wykład: „Ryzyko w przedsiębiorstwie”

Doktorantka na Politechnice Częstochowskiej, która od kilku lat prowadzi badania na temat ryzyka w firmach, przedstawi jakie ryzyka czyhają na przedsiębiorców oraz czy ryzyko musi być złe?

WTOREK, 16.00-17.30

Tomasz Szyja – warsztaty: „My się RODO nie boimy. Warsztaty dot. ochrony danych osobowych”

Szkoleniowiec ds. RODO rozprawi się z mitami i pokaże, że Rozporządzenie nie jest takie straszne jak je malują.

ŚRODA, 16.00-19.00

Edyta Kozieł – rozmowa + warsztaty: “Biznes z pasją – jak zarobić na swoim hobby?”

Pasjonatka rękodzielnictwa opowie o tym jak skomercjalizowała swoje hobby oraz przeprowadzi warsztat z podstaw szydełkowania, podczas którego będzie można stworzyć własną podkładkę w kształcie kota.

UWAGA: zapewniamy wszystkie niezbędne materiały – sznurek bawełniany 5 mm, szydełko, instrukcja wykonania oraz 3h wsparcia ze strony pani Edyty.

CZWARTEK, 16.00-17.30

Ewa Wójcik – warsztaty: „Internetowy niezbędnik przedsiębiorcy, czyli zestaw narzędzi, które przydadzą się Twojej firmie”

Doradca w projekcie Google Internetowe Rewolucje, podzieli się potężną dawką wiedzy na temat tego jak skutecznie i tanio wykorzystywać Internet do promocji własnego biznesu w sieci.

PIĄTEK, 16.00-17.30

Magdalena Fujarczuk – warsztaty: „Fotografia studyjna”

Zawodowy fotograf, który zdradzi tajniki wykonywania sesji studyjnych z naciskiem na zyskujące ostatnio coraz większą popularność fotografie noworodkowe.