Twój StartUp

Mateusz Korteweg

Adwokat

Opis:

Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego, ukończył również Podyplomowe Studia Compliance w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie.

Adwokat wpisany na listę Izby Adwokackiej w Warszawie. Legitymuje się bogatym doświadczeniem zawodowym, zdobytym m.in. w toku współpracy z kancelariami prawnymi, w audycie wewnętrznym i obsłudze prawnej dużego przedsiębiorstwa państwowego z branży lotniczej, jak również w swojej indywidualnej praktyce adwokackiej. W ramach obsługi Fundacji specjalizuje się w prawie zobowiązań i prawie gospodarczym. Posługuje się językiem angielskim.

 

Zainteresowania:

Historia nowożytna i poezja śpiewana;

Facebook

Kalkulator

Wypełnij i sprawdź ile z nami zaoszczędzisz!

Kalkulator
Czy jesteś studentem poniżej 26 roku życia? *
Czy chciałbyś korzystać z ubezpieczenia w NFZ? *
PLN

Koszty

PLN

PLN

Pieniądze dla Ciebie

PLN

Wypełnij formularz i czekaj na odpowiedź koordynatora

Zamawiam stronę internetową

Proszę wypełnij formularz

Formularz umożliwia beneficjentom Fundacji Rozwoju Przedsiębiorczości Twój StartUp zamówienie wykonania bezpłatnej strony firmowej www (wizytówki) w jednym z trzech konfigurowalnych szablonów.

Strony dostępne są wyłącznie dla beneficjentów, którzy podpiszą lub aneksują umowę na okres minimum 6 miesięcy. Szczegółowe informacje dostępne są u koordynatorów oddziałów oraz pod adresem: media@twojstartup.pl

 

1Podstawowe dane
2Szablon
3Domena
4Kolorystyka
5Grafiki
6Opis

Podstawowe dane

Zamawiam wizytówkę i ulotkę

Otrzymaj projekt ulotki i wizytówki. Wybierz szablon, wersję kolorystyczną, prześlij treść i wybrane zdjęcia. Otrzymasz pliki gotowe do przesłania do drukarni! Jeśli jesteś naszym beneficjentem zapłać 99 zł lub podpisz aneks do umowy o wspołpracy.

Proszę wypełnij formularz

1Twoje Dane
2Wybierz szablon

Twoje dane