Twój StartUp

Dział: Dział wsparcia sprzedaży

Joanna Kudzia

Absolwentka Kultur mediów na Uniwersytecie Śląskim. W godzinach pracy specjalistka ds. administracyjnych, w czasie wolnym spełniona wizażystka i fanka literatury fantasy. W Fundacji Twój StartUp odpowiadam za: -koordynację bieżącej pracy recepcji i Wirtualnych Biur w Katowicach, -akceptację ogłoszeń na portalu Giełda Zleceń.

Karolina Maj

Wykształcenie: Absolwentka kulturoznawstwa i wiedzy o mediach ze specjalizacją managerską na Uniwersytecie Pedagogiczny im. Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie. W fundacji odpowiada za: Bieżącą pomoc biurową, zarządzanie korespondencją, prowadzenie kalendarza sal konferencyjnych, prowadzenie matrycy opłat, wystawianie i korektę faktur. Zainteresowania: Mitologia Słowian, muzyka i kultura rockowa/metalowa, rękodzieło artystyczne, literatura fantasy, malarstwo surrealistyczne, kino, gotowanie i …

Karolina Maj Zobacz więcej »

Oksana Kryzhanowska

Oksana Kryzhanovska

W Fundacji odpowiada za: Weryfikację dokumentów księgowych i kadrowych, weryfikację rozliczeń kadrowych Beneficjentów – wynagrodzeń i pobierania zaliczek na PIT i ZUS, weryfikację poprawności pobierania opłat administracyjnych, audyt kont. Wykształcenie: Absolwentka studiów magisterskich na kierunku finanse i bankowość.

Daria Pękala

W Fundacji Odpowiada za: rezerwację sal konferencyjnych oraz rozliczanie beneficjentów, przyjmowanie oraz wysyłanie korespondencji, wystawianie faktur dla wirtualnych biur oraz wezwań do zapłaty, uzyskiwanie pełnomocnictw pocztowych.

Karolina Cybul

Karolina Cybul

Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji na Uniwersytecie Marii Curie Skłodowskiej w Lublinie. W firmie odpowiada za bieżącą obsługę sekretariatu, koordynowanie korespondencją, kontakt z beneficjentami.   Zainteresowania: – książki i filmy kryminalne – podróże – joga i medytacja – gotowanie

Joanna Sikora

Joanna Sikora

Absolwentka Akademii Pedagogiki Specjalnej w Warszawie na kierunku psychologia. W Fundacji odpowiada za wspomaganie pracy Kadry Zarządzającej. Interesuje się malarstwem, grami, a także uwielbia kontakt z ludźmi i pracę w zespole.

Facebook

Kalkulator

Wypełnij i sprawdź ile z nami zaoszczędzisz!

Kalkulator
Czy jesteś studentem poniżej 26 roku życia? *
Czy chciałbyś korzystać z ubezpieczenia w NFZ? *
PLN

Koszty

PLN

PLN

Pieniądze dla Ciebie

PLN

Wypełnij formularz i czekaj na odpowiedź koordynatora