Firma na próbę bez ZUS

Współpracując z Fundacją Twój StartUp, możesz w prosty sposób prowadzić swój biznes bez ponoszenia zbędnych kosztów i biurokracji. U nas nie musisz się martwić tym, czy Twoje przychody wystarczą na bieżące koszty jak ZUS lub księgowość, bo u nas ich nie ma. Niezależnie od przychodu jest jedna, niska opłata za obsługę.

Czytaj więcej

Osobowość prawna

Chcesz ograniczyć ryzyko, zminimalizować koszty stałe i poświęcić swój czas na realizację swojego autorskiego pomysłu na biznes? Korzystając z osobowości prawnej Fundacji, jest to możliwe. Bez zbędnych formalności i przede wszystkim bez ryzyka.

Czytaj więcej

Doradztwo prawne i księgowe

Doradzimy Ci, jak ograniczyć czas poświęcony na czynności księgowo-prawne, jednocześnie dbając o Twoje bezpieczeństwo i maksymalną wygodę. Nasi doświadczeni specjaliści wypełnią za Ciebie wszystkie formalności i dokonają rozliczeń związanych z prowadzeniem biznesu.

Czytaj więcej

Doradztwo IT

W ramach preinkubacji zapewnimy Ci także dostęp do naszych najlepszych specjalistów IT. Z nimi bez trudu ustalisz, jak działać w Internecie, by dać się poznać światu. Na dobry początek stworzymy dla Ciebie stronę – wizytówkę Twojej firmy. Nasz zespół będzie dla Ciebie dostępny przez cały czas i chętnie doradzi lub rozwiąże ewentualne problemy.

Czytaj więcej

Doradztwo marketingowe

Chcesz wiedzieć, jak wprowadzić na rynek swoją markę lub rozwinąć biznes, który już prowadzisz? Zależy Ci na zwiększeniu sprzedaży i wyróżnieniu się na tle konkurencji? W ramach konsultacji z naszym specjalistą otrzymasz niezbędne wskazówki, które rozwiążą Twoje problemy marketingowe.

Czytaj więcej

Giełda zleceń

Pamiętaj, że będąc beneficjentem Fundacji, nie jesteś sam w świecie biznesu. Jeśli pragniesz nawiązać nowe kontakty, szukasz metod wspomagających sprzedaż lub po prostu podoba Ci się idea networkingu, giełda zleceń będzie idealnym rozwiązaniem.

Czytaj więcej

Wsparcie merytoryczne

Masz już oryginalny pomysł na własny biznes, ale chciałbyś go skonsultować albo dopiero szukasz swojej indywidualnej drogi? Omów to z nami podczas spotkania! Wspólnie zastanowimy się, jaka opcja będzie dla Ciebie najbardziej korzystna i określimy najbardziej optymalny kierunek rozwoju twojej firmy.

Czytaj więcej

Szkolenia

Nieodłącznym elementem rozwoju każdego biznesu jest rozwój samego przedsiębiorcy. Chcesz stale poszerzać swoją wiedzę i kompetencje? Budować własną silną markę osobistą, która zapewni sukces firmie? Wybieraj szkolenia dla siebie i bądź zawsze na bieżąco z najnowszymi trendami.

Czytaj więcej

Infrastruktura

Nie posiadasz własnego biura? Zapewnimy Ci bezpłatny dostęp do sieci oddziałów w całym kraju, czynnych przez całą dobę, 7 dni w tygodniu! Usytuowanie w centrum miast i wyposażenie biura w niezbędne sprzęty do pracy sprawiają, że zapewniamy odpowiednie warunki dla rozwoju Twojego biznesu!

Czytaj więcej

Inkubacja

Wirtualne biuro

Chcesz założyć własną działalność gospodarczą, ale nie potrzebujesz stałej siedziby, a chcesz uniknąć mieszania życia prywatnego z zwodowym? Mamy alternatywę, która świetnie sprawdzi się zamiast rejestrowania firmy pod adresem domowym. Wystarczy, że założysz u nas wirtualne biuro, a przy minimalnych kosztach otrzymasz adres w doskonałej lokalizacji (centrum miasta) i bieżącą obsługę Twojej korespondencji.

Wirtualne biuro Warszawa

Wirtualne biuro Łódź

Wirtualne biuro Kraków

Wirtualne biuro Poznań

Wirtualne biuro Wrocław

Wirtualne biuro Katowice


Czytaj więcej

Księgowość

Świadczymy też zewnętrzne usługi z zakresu księgowości. Niezależnie od tego czy jesteś początkującym przedsiębiorcą czy Twoja firma jest już całkiem duża i ma stabilną pozycję na rynku. W rękach naszych specjalistów Twoja dokumentacja będzie bezpieczna. Przygotujemy ją profesjonalnie i z największą starannością, a Ty będziesz mógł skupić się wyłącznie na rozwijaniu biznesu.

Księgowość Warszawa

Księgowość Łódź

Księgowość Kraków

Księgowość Poznań

Księgowość Wrocław

Księgowość Katowice


Czytaj więcej

Obsługa obcokrajowców

Naszym beneficjentem może zostać każdy, bez względu na pochodzenie. Pomagamy w załatwieniu wszelkich formalności takich jak pozwolenie na pracę lub legalizacja pobytu. Wypełniamy wnioski i kompletujemy dokumentację oraz niezbędne załączniki. Wykonujemy także tłumaczenia i reprezentujemy obcokrajowców w instytucjach.
Dzięki współpracy z Fundacją rozpoczęcie i prowadzenie działalności będzie proste i przyjemne. Nasi specjaliści płynnie posługują się językiem angielskim i rosyjskim.


Czytaj więcej

Wynajem sal

Jeśli potrzebujesz miejsca do pracy, na szkolenie, konferencję lub prezentację możesz wynająć je od nas. Oferujemy niską stawkę godzinową, możliwość rezerwacji przez internet i pełną infrastrukturę oraz wyposażenie powierzchni biurowych. Nasze oddziały znajdziesz w całym kraju, zawsze w doskonałych lokalizacjach i dostępne przez całą dobę 7 dni w tygodniu.

Sale Warszawa

Sale Łódź

Sale Kraków

Sale Poznań

Sale Wrocław

Sale Katowice

Sale Częstochowa


Czytaj więcej

Coworking

Coworking to nowoczesna koncepcja pracy biurowej i idealne rozwiązanie zarówno dla freelancerów, jak i osób prowadzących małe firmy oraz początkujących przedsiębiorców. To także pomysł dla wszystkich tych, którzy szukają wygodnej przestrzeni do pracy, ale nie chcą na stałe wynajmować biura. W ramach naszych oddziałów oferujemy korzystanie ze stref coworkingowych z pełną biurową infrastrukturą, sprzętem i obsługą recepcji. Gwarantujemy minimalne koszty i maksimum wygody zarówno użytkowania, jak i rezerwacji miejsc (zdalnie, przez internet). Dodatkowym bonusem jest możliwość poznawania nowych ludzi, a więc stałego poszerzania sieci kontaktów i wymiany doświadczeń.

Coworking Warszawa

Coworking Łódź

Coworking Kraków

Coworking Poznań

Coworking Wrocław

Coworking Katowice


Czytaj więcej

Wsparcie prawne

W ramach dodatkowych usług zapewniamy także pełne wsparcie prawne w zakresie sprawdzania i opracowania umów, dokumentacji, wniosków, a także reprezentacji prawnej klienta. Z naszymi specjalistami można umówić się na konsultacje w określonej liczbie godzin. Dzięki temu płacisz tylko za czas, który faktycznie jest niezbędny do załatwienia konkretnej sprawy lub rozwiązania problemu.


Czytaj więcej

Usługi IT i marketingowe

Jeśli potrzebujesz wsparcia w promocji swojego biznesu, możemy zająć się tym za Ciebie. Specjaliści z zakresu IT przygotują stronę internetową, sklep lub aplikację i podpowiedzą jak wyróżnić się w internecie. Zadbają o odpowiednie pozycjonowanie Twojej witryny i o jej poprawne funkcjonowanie.
Oferujemy także usługi marketingowe w zakresie przygotowania kompleksowej strategii, doboru metod i narzędzi komunikacji, a także consultingu.


Czytaj więcej

Wnioski i biznesplany

W ramach usługi doradztwa, podpowiemy Ci jak zdobyć dodatkowe środki na start Twojego biznesu. Napiszemy też za Ciebie odpowiedni wniosek i dopilnujemy realizacji założeń projektu, a później zadbamy o przygotowanie pełnej dokumentacji i sprawozdań finansowych. Możesz też zlecić naszym specjalistom opracowanie pełnego biznesplanu dostosowanego do Twoich indywidualnych potrzeb. Dokument ten będzie istotny na wielu etapach zakładania i prowadzenia działalności, ponieważ może ułatwić pozyskanie inwestorów lub otrzymanie kredytu.


Czytaj więcej