Twój StartUp

Social Media

Chciałbyś, aby twoje media społecznościowe lepiej oddawały charakter twojego biznesu? A może zależy ci na stworzeniu zupełnie nowego wizerunku marki w Social Media? Zaoszczędź czas i pieniądze, przekazując sprawy w ręce specjalistów.

Nasze działania bezpośrednio przełożą się na określone przez ciebie cele. Profesjonalnie prowadzone media społecznościowe to klucz do sukcesu, niezależnie od rodzaju usług, czy produktów, które oferujesz.

Eksperci ds. Social Media z Twój Startup przygotowali trzy wyjątkowo korzystne oferty. Wybierz najlepszą dla siebie lub skontaktuj się z nami, abyśmy mogli doradzić ci w kwestii zakresu pakietu idealnego dla specyfiki twojej firmy.

Cześć,

Jesteśmy tutaj, aby przenieść twoje Social Media na inny poziom brandingu, social mediów, strategii marketingowej, CEO, content marketingu, wizualizacji i design thinking Brands!

Pakiety marketingowe Social Media

już od 300 zł/miesiąc

Konsultacje wracają na jesieni! Pozdrawiamy Twój Startup 🙂

Pakiety marketingowe Social Media

Skorzystaj z rabatu 20% od podanej ceny jeszcze przez kilka dni!

Cennik

Tu są nasze realizacje

F.A.Q.

W ofercie znajdują się 3 pakiety do wyboru, które można rozszerzyć o dodatkowe usługi. Nasz ekspert pomoże Ci przed rozpoczęciem współpracy dobrać odpowiednią konfigurację. Szczegółowy cennik i opis usług znajduje się w tabelach powyżej.

Wypełnij formularz kontaktowy powyżej lub skontaktuj się z nami mailowo na iwan.abelmas@twojstartup.pl lub media@twojstartup.pl.

Regularne publikacje będzie umieszczał na twoich kanałach nasz Specjalista ds. Social Media, ten sam, z którym wspólnie ustalisz plan działania przed rozpoczęciem publikacji.

Analiza polega na wnikliwym wywiadzie, podczas którego Specjalista opracowuje strategię działania w Social Media. Strategia ta następnie wysyłana jest do klienta w celu ostatecznego potwierdzenia.

Na etapie początkowej analizy sam możesz wybrać dzień, w którym publikowane będą twoje posty.

Tak, dokładne wytyczne dotyczące materiałów na twoich profilach omawiasz z ekspertem przed rozpoczęciem działań (na etapie analizy).

Zoptymalizowany minimalny budżet to 50 zł/post. Rekomendujemy promocję minimum jednego postu w miesiącu, aby rezultaty prowadzenia działań był widoczne.

W ramach każdego z 3 pakietów otrzymasz od naszego eksperta:

  • pomoc w założeniu profilu lub strony;
  • propozycję zdjęcia w tle;
  • poradę jak wybrać zdjęcie profilowe aby było ono odpowiednie i adekwatne do prowadzonej przez Ciebie działalności;
  • asystę w redagowaniu treści opisu.

Pakiet GOLD i PREMIUM zawierają w sobie usługę stworzenia kampanii. Koszt zależy więc już tylko od tego jaki budżet chcesz przeznaczyć na samą kampanię.

W przypadku pakietu PLATINUM koszt stworzenia reklamy nie będącej postem to 75 zł + wysokość budżetu na samą kampanię.

Oczywiście. Radzimy jednak, aby nie dodawać postów w dniach, w których post dodał już specjalista z Twój Startup. Dzięki temu sposobowi działania zasięgi kanału pozostaną na odpowiednim poziomie.

Hasztagi są hiperlinkami, pod którymi kryją się posty z danej kategorii. Dzięki korzystaniu z nich zwiększa się potencjalna grupa odbiorców treści publikowanych na naszym kanale.

Stories to inaczej relacja/materiał, który widoczny jest dla użytkowników tylko przez 24 godziny od czasu publikacji w specialnej sekcji, która wyświetla się użytkownikom aplikacji jako pierwsza.

Facebook

Kalkulator

Wypełnij i sprawdź ile z nami zaoszczędzisz!

Kalkulator
Czy jesteś studentem poniżej 26 roku życia? *
Czy chciałbyś korzystać z ubezpieczenia w NFZ? *
PLN

Koszty

PLN

PLN

Pieniądze dla Ciebie

PLN

Wypełnij formularz i czekaj na odpowiedź koordynatora

Zamawiam stronę internetową

Proszę wypełnij formularz

Formularz umożliwia beneficjentom Fundacji Rozwoju Przedsiębiorczości Twój StartUp zamówienie wykonania bezpłatnej strony firmowej www (wizytówki) w jednym z trzech konfigurowalnych szablonów.

Strony dostępne są wyłącznie dla beneficjentów, którzy podpiszą lub aneksują umowę na okres minimum 6 miesięcy. Szczegółowe informacje dostępne są u koordynatorów oddziałów oraz pod adresem: media@twojstartup.pl

 

1Podstawowe dane
2Szablon
3Domena
4Kolorystyka
5Grafiki
6Opis

Podstawowe dane

Zamawiam wizytówkę i ulotkę

Otrzymaj projekt ulotki i wizytówki. Wybierz szablon, wersję kolorystyczną, prześlij treść i wybrane zdjęcia. Otrzymasz pliki gotowe do przesłania do drukarni! Jeśli jesteś naszym beneficjentem zapłać 99 zł lub podpisz aneks do umowy o wspołpracy.

Proszę wypełnij formularz

1Twoje Dane
2Wybierz szablon

Twoje dane