O nas

Fundacja Rozwoju Przedsiębiorczości Twój StartUP działa od 2012 roku i powstała w celu promowania idei przedsiębiorczości, w tym działalności wspierającej rozwój gospodarki, upowszechnianie nauki, edukacji, kultury i sztuki oraz rozwijanie i umacnianie postaw nastawionych na aktywne współdziałanie w rozwoju społeczeństwa obywatelskiego. Fundacja „Twój StartUp” jako jedyna w Polsce działa na podstawie indywidualnej interpretacji Ministerstwa Finansów sygn. IPPB5/423-1225/12-4/KS.

Interpretacja ta ma charakter podwójnej konkretności (konkretny podmiot [tj. Fundacja Twój StartUP] w konkretnej sprawie [działalność preinkubacyjna]), ma moc bezwzględnie obowiązującą, nawet zmiana interpretacji przepisów przez Urząd Skarbowy czy ZUS nie jest w stanie zmienić sytuacji prawnej Fundacji i jej beneficjentów

Fundacja „Twój StartUp” zrzesza ludzi ambitnych i pełnych ciekawych pomysłów. Umożliwia im połączenie teoretycznej wiedzy zdobytej podczas studiów z wiedzą praktyczną, którą mogą nabyć tylko i wyłącznie samodzielnie prowadząc swoją firmę. Dzięki naszej opiece, każdy ma szansę na szybsze osiągnięcie swojego sukcesu biznesowego.

Zespół

Kadra zarządzająca

Menadżerowie

Koordynatorzy

Oddział Wschód

Dział wsparcia sprzedaży

Dział finansowy

Dział prawny

Dział marketingu