Damian Bielecki

Dział prawny

Specjalista ds. Danych Osobowych

email: damian.bielecki@twojstartup.pl

Absolwent Wydziału Prawa Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie.  Swoją przygodę w sektorze ochrony danych osobowych zaczynał jako członek zespołu Inspektora Ochrony Danych w międzynarodowej firmie gdzie pomagał filiom zagranicznym grupy w dostosowaniu się do wymogów RODO i procedur wewnętrznych.

Nabył szerokie doświadczenie pracując jako zewnętrzny konsultant do spraw ochrony danych osobowych. Jako audytor, miał okazję przeprowadzać audyty z zakresu ochrony danych osobowych zarówno w sektorze publicznym np. w urzędach pracy, szpitalach, jak i sektorze prywatnym np. w sektorze scoringu bankowego, funduszy inwestycyjnych czy marketingu. Obecnie ma okazję pełnić u swych klientów funkcję zewnętrznego Inspektora Ochrony Danych Osobowych dbając o zgodność procesów przetwarzania z RODO.

Jako członek Stowarzyszenia Praktyków Ochrony Danych, często dzieli się swoją wiedzą z innymi specjalistami z branży. Temat ochrony danych osobowych nigdy nie jest dla niego nudny i wykorzystuje każdą chwilę by poszerzyć swoją wiedzę.

W wolnym czasie uczy się języka japońskiego, czyta artykuły o cyberbezpieczeństwie lub gra w gry komputerowe, w szczególności symulatory historyczne

 

Zobacz resztę zespołu