Twój StartUp

Jagoda Jakubowska

Dyrektor Działu Startup Media

Opis:

Absolwentka socjologii w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie. Obecnie studentka zarządzania na Europejskiej Uczelni w Warszawie.

W Fundacji opowiada za sporządzanie zestawień, umawianie spotkań, przepływ informacji, pomoc zarządowi, a także dba o to, by wszystko prosperowało, jak należy.

Doświadczenie zawodowe zdobywała głównie w pracy administracyjnej w firmie SciencePharma oraz podczas stażu w  Gminnym Ośrodku Kultury w Rzeczycy.

W wolnych chwilach interesuje się wizażem oraz makijażem artystycznym. Stara się profesjonalizować swoje hobby, czego wyrazem jest ukończenie szkoły makijażu oraz charakteryzacji typu Make Up Star. Uwielbia kontakt z ludźmi, pracę w zespole oraz literaturę.

Facebook

Kalkulator

Wypełnij i sprawdź ile z nami zaoszczędzisz!

Kalkulator
Czy jesteś studentem poniżej 26 roku życia? *
Czy chciałbyś korzystać z ubezpieczenia w NFZ? *
PLN

Koszty

PLN

PLN

Pieniądze dla Ciebie

PLN

Wypełnij formularz i czekaj na odpowiedź koordynatora

Zamawiam stronę internetową

Proszę wypełnij formularz

Formularz umożliwia beneficjentom Fundacji Rozwoju Przedsiębiorczości Twój StartUp zamówienie wykonania bezpłatnej strony firmowej www (wizytówki) w jednym z trzech konfigurowalnych szablonów.

Strony dostępne są wyłącznie dla beneficjentów, którzy podpiszą lub aneksują umowę na okres minimum 6 miesięcy. Szczegółowe informacje dostępne są u koordynatorów oddziałów oraz pod adresem: media@twojstartup.pl

 

1Podstawowe dane
2Szablon
3Domena
4Kolorystyka
5Grafiki
6Opis

Podstawowe dane

Zamawiam wizytówkę i ulotkę

Otrzymaj projekt ulotki i wizytówki. Wybierz szablon, wersję kolorystyczną, prześlij treść i wybrane zdjęcia. Otrzymasz pliki gotowe do przesłania do drukarni! Jeśli jesteś naszym beneficjentem zapłać 99 zł lub podpisz aneks do umowy o wspołpracy.

Proszę wypełnij formularz

1Twoje Dane
2Wybierz szablon

Twoje dane