Twój StartUp

Centrum Przedsiębiorczości Częstochowa

Adres: 42-202 Częstochowa, ul. Jasnogórska 27

Wirtualny spacer

Jak dojechać?

Opis oddziału:

Oddział w Częstochowie ulokowany jest w nowo wybudowanym kompleksie biurowym przy ul. Jasnogórskiej 27. Budynek posiadający 3 kondygnacje zmieści ponad 300 m2 powierzchni biurowych o wysokim standardzie i jest to najbardziej StartUpowe miejsce w mieście.

Lokalizacja: ul. Jasnogórska 27 w Częstochowie

W pobliżu: 450 m Muzeum Częstochowskie, 1,5 km Dworzec Autobusowy, 1,6 km Dworzec kolejowy Częstochowa Główna, 1,8 km Stare Miasto, 2 km Galeria Jurajska

Dojazd komunikacją miejską liniami: 1, 2, 3, 80

Infrastruktura: 300 m2 przestrzeni biznesowych, 7 biur serwisowanych, 20 stanowisk co-workingowych, 4 sale szkoleniowe i konferencyjne różnej wielkości,  4 miejsca parkingowe, aneks kuchenny.

Odział Twój StartUp współpracuje z Biznes Zone dzięki czemu może dać swoim beneficjentom dostęp do 1500 m2 przestrzeni biznesowych. Jest to miejsce rozwoju biznesu i wspierania innowacyjnych pomysłów. Rozumiemy przedsiębiorców i pomagamy im oszczędzać.

Dołącz do Nas:

Galeria

Zespół

Anna Pawlak

menadżer Oddziału Częstochowa

Zobacz nasze oddziały:

Nie posiadasz własnego biura? Zapewnimy Ci bezpłatny dostęp do sieci oddziałów w całym kraju, czynnych przez całą dobę, 7 dni w tygodniu! Usytuowanie w centrum miast i wyposażenie biura w niezbędne sprzęty do pracy sprawiają, że zapewniamy odpowiednie warunki dla rozwoju Twojego biznesu!

Lista miast:

Facebook

Kalkulator

Wypełnij i sprawdź ile z nami zaoszczędzisz!

Kalkulator
Czy jesteś studentem poniżej 26 roku życia? *
Czy chciałbyś korzystać z ubezpieczenia w NFZ? *
PLN

Koszty

PLN

PLN

Pieniądze dla Ciebie

PLN

Wypełnij formularz i czekaj na odpowiedź koordynatora

Zamawiam stronę internetową

Proszę wypełnij formularz

Formularz umożliwia beneficjentom Fundacji Rozwoju Przedsiębiorczości Twój StartUp zamówienie wykonania bezpłatnej strony firmowej www (wizytówki) w jednym z trzech konfigurowalnych szablonów.

Strony dostępne są wyłącznie dla beneficjentów, którzy podpiszą lub aneksują umowę na okres minimum 6 miesięcy. Szczegółowe informacje dostępne są u koordynatorów oddziałów oraz pod adresem: media@twojstartup.pl

 

1Podstawowe dane
2Szablon
3Domena
4Kolorystyka
5Grafiki
6Opis

Podstawowe dane

Zamawiam wizytówkę i ulotkę

Otrzymaj projekt ulotki i wizytówki. Wybierz szablon, wersję kolorystyczną, prześlij treść i wybrane zdjęcia. Otrzymasz pliki gotowe do przesłania do drukarni! Jeśli jesteś naszym beneficjentem zapłać 99 zł lub podpisz aneks do umowy o wspołpracy.

Proszę wypełnij formularz

1Twoje Dane
2Wybierz szablon

Twoje dane