Twój StartUp

Centrum Przedsiębiorczości Kraków

Adres: 30-081 Kraków, ul. Królewska 57

Wirtualny spacer

Jak dojechać?

Opis oddziału:

Biznes Zone Kraków mieści się w Centrum Biurowym Biprostal. Piętnastopiętrowy obiekt to najwyższej klasy powierzchnie biurowe w sercu Krakowa. Inną jego nazwą jest Kompleks budynków Biprostal. Jedną ze ścian zdobi olbrzymia kubistyczna mozaika krakowskiej artystki Celiny Styrylskiej-Taranczewskiej. Przez wiele lat gmach Biprostalu był najwyższym budynkiem w Krakowie. 

Lokalizacja: ul. Królewska 57 w Krakowie

W pobliżu: 900 m Akademia Górniczo-Hutnicza, 2 km Rynek Główny, 2 km Politechnika Krakowska, 3 km Centrum Kongresowe Kraków, 3 km Galeria Krakowska

Dojazd komunikacją miejską liniami: 23, 132, 142, 243, 253 oraz 106, 107, 109, 148, 149, 206, 249, 609.

Infrastruktura: 820 m2 przestrzeni biznesowych, 23 biura serwisowane, 16 stanowisk co-workingowych, 2 sale szkoleniowe i konferencyjne, 1 aneks kuchenny.

Odział Twój StartUp współpracuje z Biznes Zone dzięki czemu może dać swoim beneficjentom dostęp do 820 m2 przestrzeni biznesowych. Jest to miejsce rozwoju biznesu i wspierania innowacyjnych pomysłów. Rozumiemy przedsiębiorców i pomagamy im oszczędzać.

Dołącz do Nas:

Galeria

Zespół

Monika Kowalska

Menadżer Oddziału Kraków

Olena Tkaczuk

Menadżer Oddziału Kraków

Oleh Borysevych

Koordynator Kraków

Halyna Chervonopyska

Koordynator Kraków

Katarzyna Stasiuk

Koordynator Kraków

Angelika Fedorczuk

Koordynator Kraków

Julia Kochanowa

Koordynator Kraków

Zobacz nasze oddziały:

Nie posiadasz własnego biura? Zapewnimy Ci bezpłatny dostęp do sieci oddziałów w całym kraju, czynnych przez całą dobę, 7 dni w tygodniu! Usytuowanie w centrum miast i wyposażenie biura w niezbędne sprzęty do pracy sprawiają, że zapewniamy odpowiednie warunki dla rozwoju Twojego biznesu!

Lista miast:

Facebook

Kalkulator

Wypełnij i sprawdź ile z nami zaoszczędzisz!

Kalkulator
Czy jesteś studentem poniżej 26 roku życia? *
Czy chciałbyś korzystać z ubezpieczenia w NFZ? *
PLN

Koszty

PLN

PLN

Pieniądze dla Ciebie

PLN

Wypełnij formularz i czekaj na odpowiedź koordynatora

Zamawiam stronę internetową

Proszę wypełnij formularz

Formularz umożliwia beneficjentom Fundacji Rozwoju Przedsiębiorczości Twój StartUp zamówienie wykonania bezpłatnej strony firmowej www (wizytówki) w jednym z trzech konfigurowalnych szablonów.

Strony dostępne są wyłącznie dla beneficjentów, którzy podpiszą lub aneksują umowę na okres minimum 6 miesięcy. Szczegółowe informacje dostępne są u koordynatorów oddziałów oraz pod adresem: media@twojstartup.pl

 

1Podstawowe dane
2Szablon
3Domena
4Kolorystyka
5Grafiki
6Opis

Podstawowe dane

Zamawiam wizytówkę i ulotkę

Otrzymaj projekt ulotki i wizytówki. Wybierz szablon, wersję kolorystyczną, prześlij treść i wybrane zdjęcia. Otrzymasz pliki gotowe do przesłania do drukarni! Jeśli jesteś naszym beneficjentem zapłać 99 zł lub podpisz aneks do umowy o wspołpracy.

Proszę wypełnij formularz

1Twoje Dane
2Wybierz szablon

Twoje dane