Twój StartUp

Centrum Przedsiębiorczości Kraków

Adres: 30-081 Kraków, ul. Królewska 57

Wirtualny spacer

Jak dojechać?

Opis oddziału:

Biznes Zone Kraków mieści się w Centrum Biurowym Biprostal. Piętnastopiętrowy obiekt to najwyższej klasy powierzchnie biurowe w sercu Krakowa. Inną jego nazwą jest Kompleks budynków Biprostal. Jedną ze ścian zdobi olbrzymia kubistyczna mozaika krakowskiej artystki Celiny Styrylskiej-Taranczewskiej. Przez wiele lat gmach Biprostalu był najwyższym budynkiem w Krakowie. 

Lokalizacja: ul. Królewska 57 w Krakowie

W pobliżu: 900 m Akademia Górniczo-Hutnicza, 2 km Rynek Główny, 2 km Politechnika Krakowska, 3 km Centrum Kongresowe Kraków, 3 km Galeria Krakowska

Dojazd komunikacją miejską liniami: 23, 132, 142, 243, 253 oraz 106, 107, 109, 148, 149, 206, 249, 609.

Infrastruktura: 820 m2 przestrzeni biznesowych, 23 biura serwisowane, 16 stanowisk co-workingowych, 2 sale szkoleniowe i konferencyjne, 1 aneks kuchenny.

Odział Twój StartUp współpracuje z Biznes Zone dzięki czemu może dać swoim beneficjentom dostęp do 820 m2 przestrzeni biznesowych. Jest to miejsce rozwoju biznesu i wspierania innowacyjnych pomysłów. Rozumiemy przedsiębiorców i pomagamy im oszczędzać.

Dołącz do Nas:

Galeria

Zespół

Monika Kowalska

Menadżer Oddziału Kraków

Olena Tkaczuk

Menadżer Oddziału Kraków

Oleh Borysevych

Koordynator Kraków

Halyna Chervonopyska

Koordynator Kraków

Katarzyna Łukaszewicz

Koordynator Kraków

Zobacz nasze oddziały:

Nie posiadasz własnego biura? Zapewnimy Ci bezpłatny dostęp do sieci oddziałów w całym kraju, czynnych przez całą dobę, 7 dni w tygodniu! Usytuowanie w centrum miast i wyposażenie biura w niezbędne sprzęty do pracy sprawiają, że zapewniamy odpowiednie warunki dla rozwoju Twojego biznesu!

Lista miast:

Facebook

Kalkulator

Wypełnij i sprawdź ile z nami zaoszczędzisz!

Kalkulator
Czy jesteś studentem poniżej 26 roku życia? *
Czy chciałbyś korzystać z ubezpieczenia w NFZ? *
PLN

Koszty

PLN

PLN

Pieniądze dla Ciebie

PLN

Wypełnij formularz i czekaj na odpowiedź koordynatora

Zamawiam stronę internetową

Proszę wypełnij formularz

Formularz umożliwia beneficjentom Fundacji Rozwoju Przedsiębiorczości Twój StartUp zamówienie wykonania bezpłatnej strony firmowej www (wizytówki) w jednym z trzech konfigurowalnych szablonów.

Strony dostępne są wyłącznie dla beneficjentów, którzy podpiszą lub aneksują umowę na okres minimum 6 miesięcy. Szczegółowe informacje dostępne są u koordynatorów oddziałów oraz pod adresem: media@twojstartup.pl

 

1Podstawowe dane
2Szablon
3Domena
4Kolorystyka
5Grafiki
6Opis

Podstawowe dane

Zamawiam wizytówkę i ulotkę

Otrzymaj projekt ulotki i wizytówki. Wybierz szablon, wersję kolorystyczną, prześlij treść i wybrane zdjęcia. Otrzymasz pliki gotowe do przesłania do drukarni! Jeśli jesteś naszym beneficjentem zapłać 99 zł lub podpisz aneks do umowy o wspołpracy.

Proszę wypełnij formularz

1Twoje Dane
2Wybierz szablon

Twoje dane