Twój StartUp

Centrum Przedsiębiorczości Wrocław

Adres: 53-608 Wrocław, ul. Robotnicza 42a

Wirtualny spacer

Jak dojechać?

Opis oddziału:

Oddział Twój StartUP Wrocław znajduje się w samym sercu Dolnego Śląska, w nowym kompleksie biurowym Diamentum Office, posiadającym 8 kondygnacji powierzchni biurowych o wysokim standardzie. Podwójna fasada budynku o strukturze kryształu, oraz najwyższa dbałość  w wykończeniu sprawia, że jest to prestiżowy adres dla Twojej firmy!

Lokalizacja: ul. Robotnicza 42a w dzielnicy Fabryczna we Wrocławiu

W pobliżu: 300 metrów od Muzeum Współczesnego, 990 m od Wrocławskiego parku przemysłowego, niedaleko głównej arterii – ul. Legnickiej, 1 km do CH Magnolia park, 2 km od Ratusza, 3 km od Dworca Głównego.

Dojazd komunikacją miejską liniami: 23, 132, 142, 243, 253 oraz 106, 107, 109, 148, 149, 206, 249, 609.

Infrastruktura: 1700 m2 przestrzeni biznesowych, 53 biura serwisowane, 25 stanowisk co-workingowych, 7 sal szkoleniowych i konferencyjnych różnej wielkości, 2 aneksy kuchenne, 10 miejsc parkingowych.

Odział Twój StartUp współpracuje z Biznes Zone dzięki czemu może dać swoim beneficjentom dostęp do 1700 m2 przestrzeni biznesowych. Jest to miejsce rozwoju biznesu i wspierania innowacyjnych pomysłów. Rozumiemy przedsiębiorców i pomagamy im oszczędzać.

Dołącz do Nas:

Administratorem danych osobowych pozyskanych za pośrednictwem niniejszego formularza jest Fundacja Rozwoju Przedsiębiorczości "Twój StartUP". Dane osobowe będą przetwarzane w celu nawiązania kontaktu i udzielenia odpowiedzi na pytania. Pełna informacja o zasadach przetwarzania danych dostępna jest tutaj

Galeria

Zespół

Magdalena Zabielska

Manager Oddziału Wrocław

Bartosz Przesłański

Dyrektor Biznes Zone

Daria Melek

Koordynator Wrocław

Klaudia Bartniczak

Koordynator

Zobacz nasze oddziały:

Nie posiadasz własnego biura? Zapewnimy Ci bezpłatny dostęp do sieci oddziałów w całym kraju, czynnych przez całą dobę, 7 dni w tygodniu! Usytuowanie w centrum miast i wyposażenie biura w niezbędne sprzęty do pracy sprawiają, że zapewniamy odpowiednie warunki dla rozwoju Twojego biznesu!

Lista miast:

Facebook

Kalkulator

Wypełnij i sprawdź ile z nami zaoszczędzisz!

Kalkulator
Czy jesteś studentem poniżej 26 roku życia? *
Czy chciałbyś korzystać z ubezpieczenia w NFZ? *
PLN

Koszty

PLN

PLN

Pieniądze dla Ciebie

PLN

Wypełnij formularz i czekaj na odpowiedź koordynatora

Zamawiam stronę internetową

Proszę wypełnij formularz

Formularz umożliwia beneficjentom Fundacji Rozwoju Przedsiębiorczości Twój StartUp zamówienie wykonania bezpłatnej strony firmowej www (wizytówki) w jednym z trzech konfigurowalnych szablonów.

Strony dostępne są wyłącznie dla beneficjentów, którzy podpiszą lub aneksują umowę na okres minimum 6 miesięcy. Szczegółowe informacje dostępne są u koordynatorów oddziałów oraz pod adresem: media@twojstartup.pl

 

1Podstawowe dane
2Szablon
3Domena
4Kolorystyka
5Grafiki
6Opis

Podstawowe dane

Zamawiam wizytówkę i ulotkę

Otrzymaj projekt ulotki i wizytówki. Wybierz szablon, wersję kolorystyczną, prześlij treść i wybrane zdjęcia. Otrzymasz pliki gotowe do przesłania do drukarni! Jeśli jesteś naszym beneficjentem zapłać 99 zł lub podpisz aneks do umowy o wspołpracy.

Proszę wypełnij formularz

1Twoje Dane
2Wybierz szablon

Twoje dane