Usługi

Wsparcie merytoryczne

Masz już oryginalny pomysł na własny biznes ale chciałbyś go skonsultować albo dopiero szukasz swojej indywidualnej drogi? Omów to z nami podczas spotkania. Wspólnie zastanowimy się co będzie dla Ciebie najlepsze i określimy najbardziej optymalny kierunek rozwoju Twojego StartUpu.

Aby jak najbardziej ułatwić Ci podjęcie kluczowych decyzji w kwestii rozpoczęcia i rozwoju działalności oferujemy różne opcje mentoringowe dostosowane do Twoich potrzeb. Możesz dowolnie kształtować swoją ścieżkę kariery w oparciu o rady i wsparcie doświadczonych przedsiębiorców.

Oprócz standardowych konsultacji proponujemy też wiele możliwości opartych na idei networkingu. Dla naszych beneficjentów organizujemy spotkania coachingowe z najlepszymi specjalistami, a także grupy problemowe, burze mózgów z udziałem profesjonalnego moderatora, dzięki czemu rozwiązanie każdego problemu stanie się proste i przyjemne.

Bardzo ważne jest dla nas wykreowanie przestrzeni sprzyjającej nie tylko rozwojowi pojedynczych biznesów, ale także budowaniu silnej grupy współpracujących ze sobą przedsiębiorców.


Wróć do listy usług